Bruno disaini auhinna nominent

Adensen Smart

Nutikas lastemööbel

Uuenduslik komplekt, mis kasvab koos lapsega. Adensen Smart (endise nimega Smart Kid)  nutika mööblikomplekti moodulid võimaldavad kasutada ühte komplekti kuni lapse teismeeani. Võrevoodist, riiulist koos mähkimisalusega saab lapse kasvades mööbli ümber tõsta panipaigaga voodiks,  kirjutuslaua ja tahvel-panipaigaks.

395505

Järelmaks alates 20 kuusVali maskemeetodite alt Liisi Järelmak
  • Jah
  • Ei
  • 2-osaline
  • Kookos
  • Poroloon
  • Ei soovi
  • Jah
  • Ei
Puhasta

Adensen Smart

Läbimõeldud terviklahendus, mis sobib lastele vanuses 0 – 11+ eluaastat

Adensen Smart Taustata

Hällilapsele

Mööblikomplekt koosneb erinevate funktsionaalsustega moodulitest, mida on võimalik lihtsa vaevaga vastavalt vajadusele kohandada. Hällilapsele on Adensen Smart reguleeritava kõrgusega häll, kummut koos mähkimisalusega ning lisaks all on kaks lisasahtlit asjade hoiustamiseks. Hälli saab kergesti liigutada sobivasse kohta ning vajadusel on võimalik eemaldada ka maneež.

Suuremale lapsele

Kui laps on hällist välja kasvanud, saab Adensen Smart’i ümber tõsta reguleeritava kõrgusega kirjutuslauaks, voodiks ja tahvel-panipaigaks. Lisaks sellele on voodi all ka kaks sahtlit, milles on võimalik hoiustada voodipesu või mänguasju. 

Adensen Smart lahti
Adensen Smart Hall Ani

Häll koos mähkimisalusega

Adensen Smart Maneež anim

Maneež

Adensen Smart madal laud ani

Madal laud

1 toode ja 7 viisi, kuidas seda kasutada

Adensen Smart Kummut

Kummut

Adensen Smart Tahvel

Tahvel

Adensen Smart kirjutuslaud

Kirjutuslaud

Adensen Smart Voodi

Voodi

Kaasa saab osta kaheosalise vedrumadratsi, mida on võimalik kasutada esialgu hällis ning hiljem ka Adensen Smarti voodis.

GARANTII

Adensen Smart 0-2

Võrevoodi beebile

Kompaktne ning funktsionaalne lahendus, mis hõlmab endas reguleeritava kõrgusega hälli, kummutiga mähkimisalust ning kahte ratastel sahtlit, mis paiknevad voodi all.

Adensen Smart 3-6

Madal laud kasvavale mudilasele

Lihtsa vaevaga on võimalik muuta häll kirjutuslauaks, mille kõrgust saab kolme erineva kõrguse vahel valida. Vahetades plaadi poolt, on võimalik valida, kas kirjutuslaua pinnaks on tahvel või mitte.

Adensen Smart 7-12

Terviklik komplekt koolilapsele

Kui laps on kasvanud kooli-ealiseks, muutub Adensen Smart väga praktiliseks mööbliks, millel on kõik tähtsamad funktsioonid, mida koolilapsel tarvis: Sahtlitega kirjutuslaud, voodi, tahvel-panipaik.

Tehnilisem informatsioon

Smart Kidi võrevoodi on pisut üle meetri pikk ning 70 sentimeetrit lai, Smart Kidi voodi on 165 sentimeetrit pikk ning samuti 70 sentimeetrit lai, seega on mööblikomplekti kasutusiga täpselt nii kaua, kuniks laps Smart Kidi voodist on välja kasvanud. Täpsemad mõõtmed on nähtaval ka piltidel (vt galeriist).

Multifunktsionaalne mööblikomplekt on toodetud kvaliteetsest kasevineerist, mistõttu on läbimõeldud ja vastupidava Smart Kidi garantii ka 10 aastat!

7 toodet ühes

Adensen Smart Hall Ani

Häll koos mähkimisalusega

Adensen Smart Maneež anim

Maneež

Adensen Smart madal laud ani

Madal laud

Adensen Smart Kummut

Kummut

Adensen Smart Tahvel

Tahvel

Adensen Smart kirjutuslaud

Kirjutuslaud

Adensen Smart Voodi

Voodi

Komplektis olevaid tooteid saab osta ka eraldi