Smart Kid Multifunktsionaalne Mööblikomplekt

Multifunktsionaalne lastevoodi, mis on alguses võrevoodi mõõtudega 66x107cm koos mähkimislaua ja panipaigaga. Laste kasvades saab beebivoodi muuta tahvelpanipaigaks, kirjutuslauaks ning suuremaks voodiks.

590,00605,00

Kuumakse alates 30

Puhasta

Kirjeldus

Lastetoa mööbel vajab tihti uuendust, eriti lapse esimese 10 eluaasta jooksul. Smart Kid on läbimõeldud terviklahendus, mis esialgu sobib hällilapsele ja mille detailidest saab õigel ajal rekonstrueerida tahvli, kirjutuslaua ja voodi. Tegu on siiski kestva ja kvaliteetse mööbliga, mis ei ole toodetud Poolas saepuruplaadist. Vastupidavast kasepuidust detailid on nii hästi läbimõeldud, et Smart Kid’i mööblikomplektil on lausa seitse funktsiooni – võrevoodi (häll), voodi, tahvel-panipaik, kummut mähkimislauaga, kahe erineva kõrguse vahel reguleeritav kirjutuslaud ja mänguasjade kastid.

Imikud tunnevad ennast kõige paremini ja turvalisemalt võrevoodis, Smardil on see pisut üle meetri pikk ja ligi 70 sentimeetrit lai, kus neil ruumi tududa ja mängida. Muideks annab beebivoodi põhja reguleerida erinevate kõrguste vahel, et väiksed Tarzanid ennast välja ei upitaks. Võrevoodi kõrval on mähkimislauaga kummut (sh on võimalik väikese lisa tasu eest – 15 € – kaasa osta ka pehme mähkimisalus), kus on mugav hoida lapse riideid ja mähkmeid.

Kui laps juba tahab täiskasvanute voodi magada, saab beebivoodi ja kummuti monteerida voodiks, kirjutuslauaks ning tahvel-panipaigaks. Voodi on 160 cm pikk ning 70 cm lai. Komplektiga on kaasas kaheosaline vedrumadrats, mis sobib nii hälli kui voodisse. Voodi alla saab paigutada kaks ratastel mahukat kasti, kus saab edukalt hoida mänguasju ja voodipesu.

Smart Kid on läbimõeldud ja vastupidav komplekt, mistõttu on ka garantii 10 aastat!

TASUTA kaasa kaheosaline vedrumadrats (esimene osa madratsist on kasutatav hälli funktsiooni puhul ning teine voodikomplekti puhul) ja mähkimisalus.

Lisainfo

Tahvlivärv

Must, Roheline

Värvitoon

Naturaalne, Tume pruun, Valge

Pehme mähkimisalus

Jah, Ei