Tooted

Näitan 1–16 tulemust 19-st

  Adensen Smart kummut
  Soodus
  Adensen Smart komplekti kuuluv kummut on kauakestev suurte sahtlitega mööbliese. Mööbel on valmistatud kvaliteetsest kasevineerist ning tootmisel vaadatakse iga detail väga täpselt enne saatmist üle. Mõõdud: K 74 cm x L 50 cm x D 70 cm

  135 120

  Smart Kid
  Soodus
  Uuenduslik komplekt, mis kasvab koos lapsega. Adensen Smart (endise nimega Smart Kid) nutika mööblikomplekti moodulid võimaldavad kasutada ühte komplekti kuni lapse teismeeani. Võrevoodist, riiulist koos mähkimisalusega saab lapse kasvades mööbli ümber tõsta panipaigaga voodiks,  kirjutuslaua ja tahvel-panipaigaks.

  490567 340417

  Suure osa oma päevast viibib laps hällis. Selles hällis univad lapsed palju kiiremini, kui lisaks unelaulule neid kiigutada. 

  165

  Häll & Hobu komplekti koosneb multifunktsionaalsest võrevoodist ja kiikhobust, mille kiikjalgu saab kasutada ka hällil.

  250

  Tõupuhas ja vastupidav Eesti hobukiik, millel peaks saama iga laps vähemalt korra elus kiikuda. Ja hetk, millal laps sellega ei kiigu (üsna harva) sobib see ideaalselt disainielemendiks.

  85

  Tagasihoidlik, kuid vastupidav narivoodi on ideaalne lahendus kasvavale lapsele.

  180190

  Konstruktor Traktor Tõnu Karp
  Soodus
  Puidust konstruktor traktor Tõnu on usin masin. Aga enne mängima asumist saab laps koos emme ja issiga traktori kokku panna ning ära värvida. Ja kui uus värv on kuiv, saab traktoriga tööpõllule kimada ja tööd rügama hakata. Tähtis on vaid see, et laps saab õppida mängides.

  25 16

  Konstruktor Traktor Villi Karp
  Soodus
  Puidust konstruktor veoauto Villi annab tegevust nii lapsele kui emmele ja issile. Enne mängima asumist peab veoauto kokku panema ning ära värvima. Seda kõike tehes saab laps õppida mängulisel teel.

  22 13

  Lihtne, kuid samas väga nutika lahendusega öökapp, mille konstrueerimiseks ei lähe vajagi ühegi kruvi ega naela.

  47

  Tugevast ja vastupidavast kasevineerist piiretega lastevoodi on hea lahendus ruumi otstarbekaks kasutamiseks, voodi alla saab hoiule panna kõiksugu vajalikke asju, mida kohe vaja ei lähe.

  90105

  Multifunktsionaalne kandik/alus, mida võib kasutada sülearvuti alusena või kandikuna toidu transportimiseks näiteks voodisse.

  15

  Tugevast kasevineerist valmistatud kirjutuslaud. Kirjutuslaua kõrgust on võimaik valida 45cm ja 70cm vahel

  75

  Tähtsate kooliasjade tegemiseks on ideaalne Smart Kid komplekti kuuluv kirjutuslaud, mille kõrgust on võimalik valida 45cm ja 74cm vahel. Laua pikkus on 107cm ning laius 66cm. Kirjutuslauda saab osta nii sahtlitega kui ka sahtliteta.

  190

  Smart puidust lastevoodi on minimalistliku stiiliga voodi mõõtudega 160 x 70(cm), mis on Smart Kid mööblikomplekti üks osadest

  80

  Soodus
  Voodipiire on mõeldud Smart voodile ning takistab lapsel öösel magades voodist maha keerata.

  19 16

  Minimalistliku stiiliga voodi mõõtudega 160 x 70(cm) on Smart Kid mööblikomplekti üks osadest. 

  170