fbpx

Blogi

Lastetoa mööbel – Miks valida multifunktsionaalne lastemööbel?

Lastetoa mööbel –  milline? miks?

Nii palju valikuid, nii palju võimalusi… Milline peaks olema lastetuba? Teame!

Aga missugune mööbel? Olgu lastetoas ruumi rohkem või vähem, oleme aru saanud, et lapsel peaks olema võimalikult palju ruumi põrandal mängimiseks. Nii, mööbel lastetoas olgu pigem kompaktsem. Issand, kui palju mööblit lastetuppa vaja on, kas midagi kompaktsemat ja „kavalamat“ ka pakutakse? Multifunktsionaalne mööbel on ka lahendus aga see on nii kallis, või on ikka?

Mis seal ikka, uurime järele!

Ühe või mitme funktsiooniga lastemööbel?

Kooliealistele leidub küll erinevaid moodulmööblit, nii üksikuid lahendusi kui ka terviklahendusi. Multifunktsionaalset mööblit on siiski vähe. Ka lapsevanemad eelistavad lastemööblit (uuring), mille funktsionaalsust saab muuta vastavalt lapse vanusele ja vajadustele. Lastetoa mööbli puhul on tähtis ohutus ja funktsionaalsus, mis on ka loogiline.

Olulisteks funktsionaalsusteks peetakse kasutusmugavust, mitmeotstarbelisust ja teisaldatavust. Ohutusena toodi välja stabiilsust käsitlemisel, allergiavabasid materjale ja  kukkumisohu puudumist.

Adensen Smart

Multifunktsionaalne lastemööbel, mis kasvab koos lapsega, on funktsionaalne ja ohutu ning kasvab koos lapsega. On see üldse võimalik?

Adensen Smart tõestab, et on täiesti võimalik. See on parim näide funktsionaalsest ja ohutust lastemööblist, mis tõepoolest kasvab koos lapsega. Adensen Smartil on nii palju funktsioone, et sellest piisab nii väikelapsele kui ka kooliealisele lapsele. Adensen Smart koosneb multifunktsionaalsetest moodulistest, mis täidavad hälli, voodi, tahvel-panipaiga, kummuti, mähkimislaua, reguleeritava kõrgusega kirjutuslaua ja mänguasjade kasti funktsiooni. Ja Adensen Smart on valmistatud Eestis, naturaalsest kasepuidust ja tugevast kasevineerist. Usud sa seda, Eesti polegi ainult IT riik, me oskame ka oma kätega midagi vinget teha!

Adensen Smart on ideaalne lahendus kodudesse, kus on vähe ruumi. Või siis rohkem ruumi, ükstapuha.

Kus see „konks“ on? Hind?

Ei ole, hind algab kõigest 395€-st, mis tõesti esmapilgul tundub küll kallis, kuid loe uuesti need funktsioonid üle ja mõtle, mitme erineva mööblieseme töö Adensen Smart ära teeb. Uskumatu, eks? Tegime isegi võrdluse, kus võrdlesime meie Adensen Smart komplekti tavalise traditsionaalse lastemööbliga. Kõrvutasime Adensen Smart mööblikomplekti ikka korraliku mööbliga, mis vastab samadele standarditele.

Tavaline mööbel Adensen Smart
Võrevoodi + madrats 250€
Mähkimisalusega kummut 200€
Sahtlitega kirjutuslaud 210€
Voodi + madrats 260€
Tahvel 45€
Kokku: 965€ al 395€


See ongi uskumatu! Hinnavahe on üle 500€ ning Adensen Smart hoiab ruumi kokku, on praktiline ning üleüldse nii vinge lahendus, mis siiani paneb emasid „ahhetama“ ja muudab kadedaks.

Tahad teised emmed kadedaks teha? Aga palun! (loe Adensen Smartist siit)