multifunktsionaalne lastemööbel võrdlus

Lastetoa mööbel – Miks valida multifunktsionaalne lastemööbel?

Lastetoa mööbel –  milline? miks?

Nii palju valikuid, nii palju võimalusi… Milline peaks olema lastetuba? Teame!

Aga missugune mööbel? Olgu lastetoas ruumi rohkem või vähem, oleme aru saanud, et lapsel peaks olema võimalikult palju ruumi põrandal mängimiseks. Nii, mööbel lastetoas olgu pigem kompaktsem. Issand, kui palju mööblit lastetuppa vaja on, kas midagi kompaktsemat ja „kavalamat“ ka pakutakse? Multifunktsionaalne mööbel on ka lahendus aga see on nii kallis, või on ikka?

Mis seal ikka, uurime järgi!

 

Ühe või mitme funktsiooniga lastemööbel?

Kooliealistele leidub küll erinevaid moodulmööblit, nii üksikuid lahendusi kui ka terviklahendusi. Multifunktsionaalset mööblit on siiski vähe. Ka lapsevanemad eelistavad lastemööblit (uuring), mille funktsionaalsust saab muuta vastavalt lapse vanusele ja vajadustele. Lastetoa mööbli puhul on tähtis ohutus ja funktsionaalsus, mis on ka loogiline.

Olulisteks funktsionaalsusteks peetakse kasutusmugavust, mitmeotstarbelisust ja teisaldatavust. Ohutusena toodi välja stabiilsust käsitlemisel, allergiavabasid materjale ja  kukkumisohu puudumist.

 

Smart Kid

Multifunktsionaalne lastemööbel, mis kasvab koos lapsega, on funktsionaalne ja ohutu ning kasvab koos lapsega. On see üldse võimalik?

Smart Kid tõestab, et on täiesti võimalik. See on parim näide funktsionaalsest ja ohutust lastemööblist, mis tõepoolest kasvab koos lapsega. Smart Kid’il on nii palju funktsioone, et sellest piisab nii väikelapsele kui ka kooliealisele lapsele. Smart Kid koosneb multifunktsionaalsetest moodulistest, mis täidavad hälli, voodi, tahvel-panipaiga, kummuti, mähkimislaua, reguleeritava kõrgusega kirjutuslaua ja mänguasjade kasti funktsiooni. Ja Smart Kid on valmistatud Eestis, naturaalsest kasepuidust ja tugevast kasevineerist. Usud sa seda, Eesti polegi ainult IT riik, me oskame ka oma kätega midagi vinget teha!

Smart Kid on ideaalne lahendus kodudesse, kus on vähe ruumi. Või siis rohkem ruumi, ükstapuha.

Lubage esitleda: Need on Smart Kid mööblikomplekti 7 funktsiooni 🤩
See on võimalik!⭐️
See on mööblikomplekt, mis kasvab…

Posted by Adensen Eesti on Reede, 26. aprill 2019

 

 

Kus see „konks“ on? Hind?

Ei ole, hind on kõigest 590€, mis tõesti esmapilgul tundub küll kallis, kuid loe uuesti need funktsioonid üle ja mõtle, mitme erineva mööblieseme töö Smart Kid ära teeb. Uskumatu, eks? Tegime isegi võrdluse, kus võrdlesime Smart Kid komplekti tavalise traditsionaalse lastemööbliga. Kõrvutasime Smart Kid mööblikomplekti ikka korraliku mööbliga, mis vastab samadele standarditele nagu Smart Kid.

Tavaline mööbelSmart Kid
Võrevoodi + madrats250€
Mähkimisalusega kummut200€
Sahtlitega kirjutuslaud210€
Voodi + madrats260€
Tahvel45€
Kokku:965€590€


See ongi uskumatu! Hinnavahe on üle 350€ ning Smart Kid hoiab ruumi kokku, on praktiline ning üleüldse nii vinge lahendus, mis siiani paneb emasid „ahhetama“ ja muudab kadedaks.

Tahad teised emmed kadedaks teha? Aga palun! (loe Smart Kidist siit)